Wij zijn WeLunch!

WeLunch is overgewaaid uit Denemarken. Daar heten we Frokost.dk en zijn we marktleider met inmiddels 12 jaar ervaring en 600 klanten in heel Denemarken.

 

Men is zich steeds meer bewust van het belang van een gezonde en tevens duurzame levensstijl. Wij zagen dat ook de lunch op Nederlandse kantoren een upgrade kon gebruiken. Want de winnende ingrediënten van een goede lunch – gevarieerd, warm en met liefde bereid door de beste lokale keukens – zorgen voor een gezamenlijk moment op de dag met blije collega’s en goede prestaties.

 

Wij deelden deze visie met lokale keukens en sloegen de handen ineen. Zo helpen wij ervaren, maar ook startende keukens om te groeien op hun eigen duurzame manier.

En voegen we daar met WeLunch nog één belangrijk ingrediënt aan toe: de grootst mogelijke persoonlijke aandacht voor onze klanten. Zo wil WeLunch vernieuwing voeden.

 

Samen zien we dit als een geweldige manier om te werken aan gezondheid, welzijn en momenten van vreugde op het werk, terwijl we tegelijkertijd duurzaamheid willen vergroten.

 

Karin Kwee-van der Lubbe

 

Chef Business Development

karin@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Fleur Heijnen

 

Chef Customer Happiness

fleur@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Fleur Heijnen

 

Chef Customer Happiness

fleur@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Chantal Tuhuteru-Pawirowijoto

 

Chef Customer Happiness

chantal@welunch.nl

 

 

Martijn Kommers

 

Chef Business Development

martijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Martijn Kommers

 

Chef Business Development

martijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Stijn Nieman

 

Director

stijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

June Bredahl

 

Chef de Finance

june@welunch.nl

LinkedIn

 

 

June Bredahl

 

Chef de Finance

june@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Daan ten Kroode

 

Chef Technology Officer

daan@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Bas Willemse

 

Online Marketing Chef

bas@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Bas Willemse

 

Online Marketing Chef

bas@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Julie Lovin

 

Chef Digital Marketing

julie@welunch.nl

LinkedIn

 

Smaakt naar meer?

Stuur ons een berichtje en we kijken graag samen met jou of we ook voor jullie een heerlijke, gevarieerde, warme lunch kunnen verzorgen.

Wie al aangeschoven zijn