Om os

Dat is Deens voor: Over ons. Waarom dat? WeLunch is overgewaaid uit Denemarken. Onze grote broer daar heet Frokost, wat lunch betekent. En ontbijt in het Zweeds, maar dat is een ander verhaal.

 

De wereld lonkte voor deze succesvolle startup. Tien jaar later, en meer dan twaalf miljoen lunches aan 600 klanten in heel Denemarken verder, zag Frokost dat ook de lunch op Nederlandse kantoren een upgrade kon gebruiken. Want de winnende ingrediënten – gevarieerd, warm en met liefde bereid door de beste lokale cateraars – zorgen voor betere prestaties, blije collega’s en een gedeeld moment op de dag.

 

Net als Frokost zagen wij deze kans en sloegen de handen ineen. Net als Frokost voegen we daar met WeLunch nog één ingrediënt aan toe: de grootst mogelijke persoonlijke aandacht voor onze klanten. Zo wil WeLunch vernieuwing voeden.

 

Eat well, work better.

 

Karin van der Lubbe

 

Chef Business Development

karin@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Fleur Heijnen

 

Chef Customer Happiness

fleur@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Fleur Heijnen

 

Chef Customer Happiness

fleur@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Martijn Kommers

 

Sous-Chef Business Development

martijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Stijn Nieman

 

Chief Relationships

stijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Stijn Nieman

 

Chief Relationships

stijn@welunch.nl

LinkedIn

 

 

June Bredahl

 

Chef de Finance

june@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Daan ten Kroode

 

Chef Technology Officer

daan@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Daan ten Kroode

 

Chef Technology Officer

daan@welunch.nl

LinkedIn

 

 

Bas Willemse

 

Online Marketing Chef

bas@welunch.nl

LinkedIn

 

Smaakt naar meer?

Stuur ons een berichtje en we kijken graag samen met jou of we ook voor jullie een heerlijke, gevarieerde, warme lunch kunnen verzorgen.

Wie al aangeschoven zijn