Om os

Dat is Deens voor: Over ons. Waarom dat? WeLunch is overgewaaid uit Denemarken. Onze grote broer daar heet Frokost, wat lunch betekent. En ontbijt in het Zweeds, maar dat is een ander verhaal.

 

De wereld lonkte voor deze succesvolle startup. Tien jaar later, en meer dan twaalf miljoen lunches aan 600 klanten in heel Denemarken verder, zag Frokost dat ook de lunch op Nederlandse kantoren een upgrade kon gebruiken. Want de winnende ingrediënten – gevarieerd, warm en met liefde bereid door de beste lokale cateraars – zorgen voor betere prestaties, blije collega’s en een gedeeld moment op de dag.

 

Net als Frokost deelden wij deze visie en sloegen de handen ineen. Net als Frokost voegen we met WeLunch daar nog één ingrediënt aan toe: de grootst mogelijke persoonlijke aandacht voor onze klanten. Zo wil WeLunch vernieuwing voeden.

 

Eat well, work better.

welunch-profile-pics

Karin van der Lubbe

Chef Business Development

karin@welunch.nl

LinkedIn

K

Karin van der Lubbe

Chef Business Development

karin@welunch.nl

LinkedIn

K

welunch-profile-pics

Kurt Hamming

K

welunch-profile-pics2
welunch-profile-pics3

Mikael Nielsen

Chef Operational Excellence

mikael@welunch.nl

LinkedIn

M

Mikael Nielsen

Chef Operational Excellence

mikael@welunch.nl

LinkedIn

M

welunch-profile-pics3

Fleur Heijnen

Chef Customer Happiness

fleur@welunch.nl

LinkedIn

F

Fleur-02
Martijn-03

Martijn Kommers

Sous-Chef Business Development

martijn@welunch.nl

LinkedIn

M

Martijn Kommers

Sous-Chef Business Development

martijn@welunch.nl

LinkedIn

M

Martijn-03

Stijn Nieman

Chief Relationships

stijn@welunch.nl

LinkedIn

S

Stijn-03
Eva

Eva Daniëls

Chef Customer Happiness

eva@welunch.nl

LinkedIn

E

Eva Daniëls

Chef Customer Happiness

eva@welunch.nl

LinkedIn

E

Eva
June-03

June Bredahl

J

June Bredahl

J

June-03
welunch-profile-pics-300x300-02

Daan ten Kroode

Chef Technology Officer

daan@welunch.nl

LinkedIn

D

welunch-profile-pics-300x300-01

Bas Willemse

Online Marketing Chef

bas@welunch.nl

LinkedIn

B

Bas Willemse

Online Marketing Chef

bas@welunch.nl

LinkedIn

B

welunch-profile-pics-300x300-01

Smaakt naar meer?

Stuur ons een berichtje en we kijken graag samen met jou of we ook voor jullie een heerlijke, gevarieerde, warme lunch kunnen verzorgen.

Wie al aangeschoven zijn